Lampa wisząca ZULA Transparentny LED 3000K 2543-70 Paul Neuhause
EAN: 4012248383636
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający | Czarny, Niebieski, Zielony |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 540 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 6W |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Szerokość (cm) | 40,5 |
| Długość (cm) | 40,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ZULA |
| EAN | 4012248383636 |
| Wymiary opakowania (cm) | 47 x 47 x 32 |