Lampa wisząca TITUS Paul Neuhaus 2382-13
EAN: 4012248305157
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, tworzywo |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5250Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 44W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | TITUS |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 64,3 x 67,5 x 25,4 |