Lampa wisząca TERO Just Light 15505-18
EAN: 4043689979614
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Drewno |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 400Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 300W |
| Wysokość (cm) | 100 |
| Szerokość (cm) | 9,5 |
| Długość (cm) | 120 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | TERO |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 121.5 x 20 x 13 |