Lampa wisząca RIKA Paul Neuhaus 2113-18
EAN: 4012248383070
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | dymiony |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2850Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 20W |
| Wysokość (cm) | 180 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 71 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | RIKA |
| Wymiary opakowania (cm) | 66 x 11 x 38.5 |