Lampa wisząca Q-VITO Paul Neuhaus 8410-13
EAN: 4012248336021
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3250Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 33W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Długość (cm) | 40 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-VITO |
| Styl | Pilot |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 45 x 10 x 45 |