Lampa wisząca Q-SWING Paul Neuhaus 2385-13
EAN: 4012248373767
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 28W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 121 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-SWING |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, jadalnia, kuchnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 23 x 20 x 124.5 |