Lampa wisząca Q-ROTATE Szary LED 2700-5000K 2249-95 Paul Neuhause
EAN: 4012248383186
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1400 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 9W |
| Wysokość (cm) | 190 |
| Szerokość (cm) | 31 |
| Długość (cm) | 95 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-ROTATE |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248383186 |
| Wymiary opakowania (cm) | 29.5 x 17 x 94.5 |