Lampa wisząca Q-KON Czarny LED 2700-5000K 2744-70 Paul Neuhause
EAN: 4012248383872
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Transparentny, Bursztynowy, Mosiężny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 750 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 6W |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-KON |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248383872 |
| Wymiary opakowania (cm) | 79 x 50 x 46 |