Lampa wisząca PUREE-CLIP Paul Neuhaus 2561-95
EAN: 4012248372364
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4900Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 53W |
| Wysokość (cm) | 350 |
| Szerokość (cm) | 70 |
| Długość (cm) | 70 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PUREE-CLIP |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 75 x 10 x 75 |