Lampa wisząca PURE VITRUM Brązowy LED 2700K 2083-34 Paul Neuhause
EAN: 4012248382639
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1590 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 10W |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Szerokość (cm) | 22 |
| Długość (cm) | 100 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE VITRUM |
| EAN | 4012248382639 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41 x 11.5 x 110 |