Lampa wisząca PURE-VEGA Paul Neuhaus 2211-95
EAN: 4012248357538
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1010Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 12W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Długość (cm) | 12 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-VEGA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14.5 x 7.5 x 58.5 |