Lampa wisząca PURE SURFACE Brązowy LED 3000K 2302-97 Paul Neuhause
EAN: 4012248384190
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1300 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 25W |
| Wysokość (cm) | 150 |
| Szerokość (cm) | 2,5 |
| Długość (cm) | 160 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE SURFACE |
| EAN | 4012248384190 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 12 x 166 |