Lampa wisząca PURE Moon Paul Neuhaus 2194-97
EAN: 4012248392980
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3652Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 2x3,8/2x11,9W |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Długość (cm) | 93 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE Moon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 95 x 35 x 90 |