Lampa wisząca PURE MOTO-RISE Naturalne drewno LED 2700-5000K 2545-79 Paul Neuhause
EAN: 4012248374443
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Drewno |
| Kolor dominujący | Naturalne drewno |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1900 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 13W |
| Wysokość (cm) | 240 |
| Szerokość (cm) | 8,2 |
| Długość (cm) | 200 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE MOTO-RISE |
| Sterowanie | Pilot zdalnego sterowania, dotykowy ściemniacz |
| EAN | 4012248374443 |
| Wymiary opakowania (cm) | 20.5 x 13.5 x 127 |