Lampa wisząca PURE MOON Brązowy LED 2700K 2191-97 Paul Neuhause
EAN: 4012248383933
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 950 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 15,7W |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Szerokość (cm) | 32 |
| Długość (cm) | 32 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE MOON |
| EAN | 4012248383933 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41 x 13 x 50 |