Lampa wisząca PURE-LUME Paul Neuhaus 2738-95
EAN: 4012248352212
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 8640Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 76W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 6,5 |
| Długość (cm) | 179 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-LUME |
| Styl | Czujnikiem |
| Sterowanie | Salon, jadalnia, kuchnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15.5 x 10.5 x 125 |