Lampa wisząca PURE E-Vit Paul Neuhaus 2084-34
EAN: 4012248382677
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1900Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5700K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 26W |
| Wysokość (cm) | 60 |
| Szerokość (cm) | 45 |
| Długość (cm) | 45 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE E-Vit |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, jadalnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 50 x 14 x 62 |