Lampa wisząca PURE E-VITRUM Szary LED 2700-5700 2084-15 Paul Neuhause
EAN: 4012248382684
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Szary |
| Kolor uzupełniający | Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 450 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5700K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 18W |
| Wysokość (cm) | 240 |
| Szerokość (cm) | 45 |
| Długość (cm) | 45 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-VITRUM |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248382684 |
| Wymiary opakowania (cm) | 50 x 14 x 62 |