Lampa wisząca PURE E-POPUP Brązowy LED 2700-5000K 2557-97 Paul Neuhause
EAN: 4012248384428
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kolor uzupełniający | Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 18 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2230 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 1,8W |
| Wysokość (cm) | 240 |
| Szerokość (cm) | 29,5 |
| Długość (cm) | 120 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-POPUP |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248384428 |
| Wymiary opakowania (cm) | 127.5 x 56.5 x 18 |