Lampa wisząca PURE E-MOON Brązowy LED 2700-5000K 2195-97 Paul Neuhause
EAN: 4012248382769
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 770 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 18W |
| Wysokość (cm) | 240 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-MOON |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248382769 |
| Wymiary opakowania (cm) | 56 x 14 x 68 |