Lampa wisząca PURE E-Loo Paul Neuhaus 2550-95
EAN: 4012248372272
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 50W |
| Wysokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE E-Loo |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 53.5 x 11 x 53.5 |