Lampa wisząca PURE E-LOOP Czarny LED 2700-5000K 2551-18 Paul Neuhause
EAN: 4012248384336
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1600 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 22W |
| Wysokość (cm) | 350 |
| Szerokość (cm) | 70,1 |
| Długość (cm) | 70,1 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-LOOP |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248384336 |
| Wymiary opakowania (cm) | 73.5 x 73.5 x 11 |