Lampa wisząca PURE E-FLYING RINGS Szary LED 2700-5000K 2566-15 Paul Neuhause
EAN: 4012248384466
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1600 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 53W |
| Wysokość (cm) | 600 |
| Szerokość (cm) | 110 |
| Długość (cm) | 110 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE E-FLYING RINGS |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248384466 |
| Wymiary opakowania (cm) | 113.5 x 113.5 x 11.5 |