Lampa wisząca PALMA Paul Neuhaus 2625-79
EAN: 4012248358924
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo, drewno |
| Kolor dominujący | Naturalne drewno |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2750Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 27W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Długość (cm) | 120 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PALMA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | biuro, kuchnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 123 x 32 x 12 |