Lampa wisząca MELINDA Paul Neuhaus 8292-12
EAN: 4012248327593
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 45W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Długość (cm) | 91 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | MELINDA |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 96 x 39 x 26.5 |