Lampa wisząca IRIDES Multikolor LED 3000K 2679-70 Paul Neuhause
EAN: 4012248385845
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Wielokolorowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600 Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 9W |
| Wysokość (cm) | 200 |
| Szerokość (cm) | 43 |
| Długość (cm) | 43 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | IRIDES |
| EAN | 4012248385845 |
| Wymiary opakowania (cm) | 50 x 49 x 39.5 |