Lampa wisząca HOOP Paul Neuhaus 2851-18
EAN: 4012248384695
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5900Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 42W |
| Wysokość (cm) | 180 |
| Szerokość (cm) | 57 |
| Długość (cm) | 57 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | HOOP |
| Wymiary opakowania (cm) | 63 x 7 x 63 |