Lampa wisząca ESKO Czarny LED 2700-5000K 2360-18 Paul Neuhause
EAN: 4012248384565
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1900 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 41W |
| Wysokość (cm) | 180 |
| Szerokość (cm) | 58,4 |
| Długość (cm) | 90 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ESKO |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248384565 |
| Wymiary opakowania (cm) | 77 x 13 x 77 |