Lampa wisząca CURLS Just Light 19033-18
EAN: 4043689970970
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1330Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 45W |
| Wysokość (cm) | 135 |
| Szerokość (cm) | 21 |
| Długość (cm) | 99 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | CURLS |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 102,2 x 52,4 x 27,8 |