Lampa wisząca ATTACH Just Light 18281-40
EAN: 4043689003326
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 300Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 3W |
| Wysokość (cm) | 4 |
| Szerokość (cm) | 4 |
| Długość (cm) | 200 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | ATTACH |
| Wymiary opakowania (cm) | 11 x 5.5 x 20 |