Lampa sufitowa YUKI Paul Neuhaus 6025-55
EAN: 4012248358276
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4920Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 48W |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 66,8 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | YUKI |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, sypialnia, pokój dziecięcy |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 54 x 8.5 x 71 |