Lampa sufitowa VALERIE Just Light 15341-55
EAN: 4043689953980
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 480Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 12W |
| Wysokość (cm) | 14 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Długość (cm) | 40 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | VALERIE |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12.5 x 6.5 x 34 |