Lampa sufitowa URANUS Just Light 14285-16
EAN: 4043689014476
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1450Lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Moc (W) | 12W |
| Wysokość (cm) | 5,5 |
| Szerokość (cm) | 26 |
| Długość (cm) | 26 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | URANUS |
| Wymiary opakowania (cm) | 26.5 x 26.5 x 6.5 |