Lampa sufitowa TRAFORO Czarny LED 2700-5000K 6854-18 Paul Neuhause
EAN: 4012248384893
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 20W |
| Wysokość (cm) | 6,2 |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Długość (cm) | 45 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | TRAFORO |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248384893 |
| Wymiary opakowania (cm) | 22 x 7.5 x 48 |