Lampa sufitowa SILEDA Paul Neuhaus 6786-96
EAN: 4012248268964
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Aluminium matowe |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 29W |
| Wysokość (cm) | 21 |
| Szerokość (cm) | 74 |
| Długość (cm) | 94 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | SILEDA |
| Do zastosowania w | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 13.5 x 11 x 60 |