Lampa sufitowa SILEDA Paul Neuhaus 6781-96
EAN: 4012248268940
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Aluminium matowe |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1700Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 15W |
| Wysokość (cm) | 19 |
| Szerokość (cm) | 18 |
| Długość (cm) | 50,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | SILEDA |
| Do zastosowania w | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12.5 x 10.5 x 46 |