Lampa sufitowa SATI Just Light 14368-16
EAN: 4043689002190
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2630Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 23,5W |
| Wysokość (cm) | 43 |
| Szerokość (cm) | 43 |
| Długość (cm) | 8,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | SATI |
| Wymiary opakowania (cm) | 45.5 x 9 x 45.5 |