Lampa sufitowa RYAN Paul Neuhaus 9772-13
EAN: 4012248351918
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Strumień świetlny (lm) | 1400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 12W |
| Wysokość (cm) | 22 |
| Szerokość (cm) | 12,3 |
| Długość (cm) | 14 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | RYAN |
| Do zastosowania w | IP54 |
| Wymiary opakowania (cm) | 11 x 8 x 23.5 |