Lampa sufitowa ROTAZO Paul Neuhaus 6267-68
EAN: 4012248384572
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Guma |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4100Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 37W |
| Wysokość (cm) | 22 |
| Szerokość (cm) | 33 |
| Długość (cm) | 45 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | ROTAZO |
| Wymiary opakowania (cm) | 38 x 14 x 40 |