Lampa sufitowa RIKA Paul Neuhaus 6162-18
EAN: 4012248385012
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 680Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 6W |
| Wysokość (cm) | 10,5 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Długość (cm) | 15 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | RIKA |
| Wymiary opakowania (cm) | 41 x 14 x 24 |