Lampa sufitowa Q-PIATO Paul Neuhaus 8008-70
EAN: 4012248374528
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Wielokolorowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 7100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 56W |
| Wysokość (cm) | 6,5 |
| Szerokość (cm) | 49,5 |
| Długość (cm) | 85 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-PIATO |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, hol |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 45 x 17 x 45 |