Lampa sufitowa Q-MARKO Paul Neuhaus 6144-18
EAN: 4012248366622
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5000Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 42,5W |
| Wysokość (cm) | 9,5 |
| Szerokość (cm) | 53,5 |
| Długość (cm) | 53,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-MARKO |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | jadalnia, salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 40 x 40 x 16 |