Lampa sufitowa Q-MAGONG Paul Neuhaus 6317-18
EAN: 4012248384626
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5800Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 52W |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 30,9 |
| Długość (cm) | 119,9 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-MAGONG |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 10 x 123 |