Lampa sufitowa Q-INIGO Paul Neuhaus 6014-55
EAN: 4012248358092
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 7 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 7000Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 60W |
| Wysokość (cm) | 6,8 |
| Szerokość (cm) | 48,8 |
| Długość (cm) | 107,5 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-INIGO |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, kuchnia, jadalnia, korytarz |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41.5 x 11.5 x 70.2 |