Lampa sufitowa Q-EMILIA Paul Neuhaus 6118-15
EAN: 4012248366530
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3720Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 40W |
| Wysokość (cm) | 11,3 |
| Szerokość (cm) | 49,6 |
| Długość (cm) | 49,6 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-EMILIA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 55.5 x 12.5 x 56 |