Lampa sufitowa Q-BILA Paul Neuhaus 6071-18
EAN: 4012248366219
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3800Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 40W |
| Wysokość (cm) | 7,3 |
| Szerokość (cm) | 52 |
| Długość (cm) | 51 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-BILA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, jadalnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 57 x 12 x 57 |