Lampa sufitowa Q-AKUSTIK Paul Neuhaus 6423-79
EAN: 4012248385388
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Drewno |
| Kolor dominujący | Drewniany |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3240Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 35W |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 62 |
| Długość (cm) | 62 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-AKUSTIK |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 65 x 65 x 8 |