Lampa sufitowa Q-AKUSTIK Paul Neuhaus 6422-79
EAN: 4012248385371
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Drewniany |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4440Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 48W |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 30,6 |
| Długość (cm) | 115 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | Q-AKUSTIK |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 118 x 33.5 x 8 |