Lampa sufitowa PURE VITRUM Brązowy LED 2700K 6083-34 Paul Neuhause
EAN: 4012248382653
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 880 Lm |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 17,1W |
| Wysokość (cm) | 13 |
| Szerokość (cm) | 45 |
| Długość (cm) | 45 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE VITRUM |
| EAN | 4012248382653 |
| Wymiary opakowania (cm) | 57 x 18 x 57 |