Lampa sufitowa PURE-MIRA Paul Neuhaus 6358-95
EAN: 4012248359389
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 41W |
| Wysokość (cm) | 24 |
| Szerokość (cm) | 104 |
| Długość (cm) | 161 |
| Stopień ochrony | 230V |
| Seria | PURE-MIRA |
| Styl | Pilot |
| Sterowanie | Salon, jadalnia, kuchnia |
| Do zastosowania w | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18.5 x 15 x 63 |